Etik Kurallar
  Dernek Tüzüğü
  Basında
  Yönetim Kurulu
  Üyelik
  Belgeler
  Yasa Taslağı
  İletişim
Dernek Üyesi Olmayan Kişi ve Kuruluşları Dikkate Almayınız! Ticari kuruluşu olmayan, adres veremeyen şahıslara dikkat ediniz..! DOLANDIRILMAYIN  Bilgi için derneği arayınız. 0216 449 53 53
ÖDD Denetiminde Türkiye Geneli Hizmet Veren Güvenilir Firmalar.
SPONSOR FİRMALAR

ÖDD YAYINLARI
 

ÖDD YAYINLARI 1
IKD Üyelik Belgesi

IKD General Assably

International Federation of Associations of Private Detectives
Hamburg 2016

Özel Dedektiflik Konulu
TV Programları ve Konferanslar
 

 

İLGİLİ YASALAR
TÜRK CEZA KANUNU
ÖZEL DEDEKTİFLİK YASASI TASLAĞI
İÇERİK ORTAKLARIMIZ
 


Özel Dedektifler Derneğinin TV. Programları Röportajlar ve Gazete Haberleri

Türkiye ve Uluslararası Özel Dedektifler
ve Destek sağlayan kişiler


CCP ÖZEL DEDEKTİFLİK Röportaj

CCP ÖZEL DEDEKTİFLİK FİRMASININ SAHİBİ CAN CESUR POYRAZ, DEDEKTİFLİK MESLEĞİNİ TÜM YÖNLERİYLE KLASS’A ANLATTI:

KLASS MAGAZİN Nisan 2012 Röportaj: Özgün Küçükkahraman
http://www.klassmagazin.com/roportajlar.aspx?Id=18217

“KAMUYA AÇIK ALANDA, ÖZEL HAYATA GİRMEDEN ÇEKTİĞİMİZ İKİ KARE FOTOĞRAF SAYESİNDE YÜKLÜ TAZMİNAT ALAN MÜŞTERİLERİMİZ VAR”
 

Ülkemizde henüz bir yasa çerçevesi çizilmeyen dedektiflik hizmetleri talep ve ihtiyaç nedeniyle her geçen gün biraz daha yaygınlaşıyor. CCP Özel Dedektiflik ve araştırma hizmetleri, İzmir, İstanbul, Antalya ve Mersin’de şubeleri ve ofisleri bulunan Türkiye genelinde hizmet veren genel araştırma hizmetleri sunan, konularında uzman kadrolarla bilimsel ve etik değerlere bağlı kurumsal ve bireysel hizmetler sunan bir şirkettir.CCP Özel Dedektiflik firmasının sahibi Can Cesur Poyraz, Özel Dedektiflik mesleğini tüm yönleriyle Klass okurları için anlattı.

• “Boşanma davaları aslında benim pek sevdiğim araştırma işleri değil. Ama o tarz işlerde geliyor. 2 yıldır şirketlere verdiğimiz hizmetler yoğunlaştı . Örneğin Türkiye’nin önde gelen şirketleri üst yönetimde görev vereceği kişiyi araştırtabiliyor.”

• “Kanun çıkınca ilk etapta korsan dedektiflerden kurtulacağız. Bu işi yapan kaliteli ve devletine vergi veren firmalar ön plana çıkacak. En önemlisi ise, artık ben bir karakola gittiğimde kayıp bir şahsı araştırıyorsam onunla ilgili verileri isteyebileceğim.”

• “Şu anda 18 kişiye yakın bir ekibimiz var. Hepsinin ayrı ayrı iyi olduğu bir konu var. Olaya göre kişileri yönlendiriyoruz. Her elemanın ayrı özellikleri bulunmakta öyle eleman var ki her plakayı ezberliyor. Kimi çok iyi fotoğraf çekiyor. Kimi çok iyi araba kullanıyor.”

• “Boşanma davalarında sağlıklı bir çalışma 20 gün ile 30 gün arasında oluyor. Evlilik öncesi araştırma ise 30 gün sürüyor. Ailelerin çocuklarının araştırması için de 30 gün yetiyor. Dolandırıcılık araştırmaları 2 ya da 3 aya sarkabiliyor.”


<<< <<<
  

ÖDD Denetiminde Türkiye Geneli Hizmet Veren Güvenilir Firmalar.
SPONSOR FİRMALAR

Özel Güvenlik Federasyonu
ÖZEL DEDEKTİFLER DÜNYASI

Özel Dedektif TV
ÖNEMLİ DUYURU

PARTNER DERNEKLER

Romanya ANDR


Almanya BID


Macaristan MAGYAR


Macaristan SZVMSZK


İtalya FEDERPOL


Slovenya DeZRS


Macaristan ÖKDE

SİTE İSTATİSTİĞİ
Telefax: 0216 449 53 53 - 449 39 39                                              Fahrettin Kerim Gökay Cad. Hakkıbey Sk. Hidayet Apt. No:2/7 Ziverbey-Kadıköy-İstanbul