CII - Uluslararası Araştırmacılar Konseyi Üyeliği

CII – Council of International Investigators
“Uluslararası Araştırmacılar Konseyi”

CII - Uluslararası Araştırmacılar (Dedektifler) Konseyine Türkiye adına İsmail Yetimoğlu resmen kabul edildi.

ABD merkezli, altı kıtada 70'ten fazla ülkede, dünyanın dört bir yanındaki Özel Dedektif / Profesyonel Araştırmacıların örgütlendiği CII - Uluslararası Araştırmacılar Konseyi, 1955 yılından beri uluslararası profesyonel araştırmacıların mesleki işbirliği ve dayanışmasını sağlıyor.

Uluslararası Özel Dedektif Ödülü sahibi İsmail Yetimoğlu, Türkiye’de “Özel Dedektiflik / Profesyonel Araştırmacılık” mesleğinin uluslararası meslek standartları ve etik kuralları çerçevesinde geliştirilmesinde öncülük ediyor.

İsmail Yetimoğlu, ÖDD Türkiye – Özel Dedektifler Derneği başkanlığı yanı sıra uluslararası meslek kuruluşlarının Türkiye temsilciliği görevini hakkıyla yürütmektedir.  
Bu kapsamda;
IKD – Uluslararası Özel Dedektifler Federasyonu üyeliği,
APF – Uluslararası Yardımcı Polisler Federasyonu Türkiye temsilciliği ve
CII – Uluslararası Araştırmacılar Konseyi üyesi olarak görev ve sorumluluğunu en üst düzeyde yerine getirmektedir.
_________________

CII - Uluslararası Araştırmacılar Konseyi
ÜYELİK BELGESİ

Bu sertifikaya layık görülmüş herkese en iyi dileklerimizle.

Böyle bilinmelidir ki,  Yönetim Kurulu ve Konsey Üyeleri İsmail Yetimoğlu'nun mesleki yetenek ve tecrübelerine özel bir güven duymaktadır. 

İsmail Yetimoğlu, "Uluslararası Özel Dedektiflik" statüsünü elde etmiştir ve bu kapsamda kendisine tanınan tüm ayrıcalıkları ve yetkileri elinde tutma hakkına sahiptir.

Bu yetkilendirmeye göre, bu sertifikanın patentlenmesine ve Uluslararası Araştırmacılar Konseyi'nin Büyük Mührünün buraya kazınmasına neden olduk.

CII Yönetim Kurulu 11 Mart 2020 

CII – Council of International Investigators
MEMBERSHIP CERTIFICATE

Best wishes to everyone who has been awarded this certificate.

It should be known that the members of the Board of Directors and the Council have a special confidence in İsmail Yetimoğlu's professional skills and experience.

İsmail Yetimoğlu has obtained the "International Private Detective" status and has the right to retain all privileges and powers granted to him in this context.

According to this authorization, we have patented this certificate and caused the Great Seal of the Council of International Investigators to be engraved here.

CII Board of Directors 11 March 2020  www.cii2.org